Prihlasovací formulár na seminár nájdete nižšie

"Začína nám puberta..."- povieme si niečo o tom, čo je dôležité a príznačné pre pubertálny vek detí a kedy už treba spozornieť. Čo robiť a čo nerobiť, čo naopak posilniť vo vzťahu k dieťaťu a čo hrozí, ak to necháme tak.

Termín: 12. 10. 2023 o 15.30 - 18:00 na Jasnej 26, Rožňava (v priestoroch ambulancie)

Poplatok: 35 Eur

"Asertívna komunikácia a zdravé nastavovanie hraníc."- je určený pre ľudí, ktorí druhým hovoria ÁNO, aj keď myslia NIE, alebo naopak :-), ak majú ťažkosti zastať svoj názor, ak majú neustálu potrebu vyhovovať druhým, ak zažívajú chaos, zmätok z toho, kde končím ja a začína ten druhý a pod. Seminár je rozdelený do dvoch termínov, pričom v tom prvom si predstavíme jednotlivé formy správania, budeme hovoriť aj o tom, odkiaľ to máme a prečo je ťažké to zmeniť. Druhý termín bude viac praktický, budeme pracovať so sebou a medzi sebou :-) Semináre negarantujú zmenu vo vašom živote, poskytnú vám najnovšie poznatky, možné techniky, pre ktorých využitie sa rozhodnete vy sami. 

1. Termín: 20. 09. 2023 o 16:00 - 18:00 na Jasnej 26, Rožňava 

2. termín si spoločne dohodneme   

Poplatok: 60 Eur

Techniky zvládania úzkostných stavov- aké sú prejavy úzkosti, príčiny, ako funguje autonómny nervový systém, rozdiel medzi technikami a terapiou

Termín: predpokladaný dátum október 2023

Poplatok: 30 Eur

Ak vás téma zaujíma, ale nevyhovuje vám termín, dajte nám vedieť :-) Ak máte návrh na inú tému, napíšte nám :-) Tešíme sa na vás!

Dbáme na to, aby bola vytvorená bezpečná a dôverná atmosféra, kde môžete slobodne vyjadriť svoj názor, nesúhlas a môžeme o tom diskutovať. V diskusii sú vítané vlastné skúsenosti a zážitky. V cene poplatku je aj občerstvenie. Prihlasovať sa môžete cez kontaktný formulár, ktorý nájdete nižšie na stránke alebo e-mailom: meivissro@gmail.com V každom prípade uveďte svoje meno a priezvisko, názov semináru, ktorého sa chcete zúčastniť. Po prihlásení Vám bude odoslaný mail s inštrukciami k platbe a faktúrou s VS. Ak si prajete vystaviť faktúru na firmu, napíšte fakturačné údaje - IČO, DIČ a pod. Za záväzné prihlásenie sa považuje úhrada účastníckeho poplatku na účet. 

Storno podmienky: Poplatok pri odhlásení sa menej ako 5 dní je nevratný a nie je možné si ho (napr. pri neúčasti z dôvodu choroby) presunúť na iný seminár. Poplatok slúži na pokrytie nevyhnutných nákladov spojených s prípravou a organizáciou semináru. Jeho uhradením vyjadrujete súhlas s podmienkami účasti. Ak sa nebudete môcť zúčastniť osobne, môžete za seba poslať náhradu. 

Seminármi bude sprevádzať Mgr. Libuša Lejková - klinická psychologička a terapeutka so zameraním na vzťahovú väzbu. Ukončila výcvikový program Rodinná terapia vzťahovej väzby, aktuálne je vo výcvikovom programe Terapia hrou a filiálna terapia. Pracuje terapeuticky pod supervíziou. Charakterizuje ju práca s projektívnymi technikami, rodinnou doskou, terapeutickými kartami či pieskoviskom, avšak najdôležitejší faktor, bez ktorého by tieto techniky nemali využitie, je tvorba bezpečného, dôveryhodného, prijímajúceho a predvídateľného vzťahu s klientom. 

Na semináre sa môžete prihlásiť prostredníctvom kontaktného formulára: